Wielka Fabryka Elfów - Warszawa

MENU

O FABRYCE 2018

Już po raz trzeci, zaprosiliśmy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 24 listopada – 22 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadziły najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.
Jak co roku dzieci, nie tylko wzięły udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogły Elfom stworzyć Eliksir Świętego Mikołaja.
Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzili 10 punktów z atrakcjami.
Na dzieci czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona była spotkaniem ze Świętym Mikołajem.
Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczyła także stałych bywalców!

BILETY

OPIS FABUŁY

Na początku wizyty dzieci biorą udział w przedstawieniu, podczas którego dowiadują się, że Mikołaj wypił przypadkowo Eliksir Antyświąteczny. Nie ma ochoty na rozdawanie prezentów i odwołuje Święta. Dzieci pod opieką Elfów Przewodników, w około 13 osobowych grupach wyruszają w podróż po Wielkiej Fabryce w celu odnalezienia składników eliksiru świątecznego nastroju. W trakcie ponad 2 godzinnej zabawy dzieci będą odnajdywały poszczególne składniki, aby na końcu zabawy stworzyć Eliksir i odczarować Świętego Mikołaja.  Na dzieci czekać będzie 10 punktów z atrakcjami, w tym punkty edukacyjne, interaktywne, atrakcje pozwalających dzieciom spożytkować ich energię, oraz oczywiście nie zabraknie typowo świątecznych atrakcji takich jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja. Podczas wizyty u Mikołaja, każde dzieci będą miały okazję podzielić się swoimi świątecznymi marzeniami. Każde dziecko otrzyma Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z motywem Fabryki.

 

PRZYDATNE INFORMACJE

Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest na PGE Narodowym, przy Al. Księcia J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Zabawa potrwa niemal 2,5 godziny.

Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach.

Dla gości Fabryki udostępniony będzie parking podziemny, wjazd bramą nr 6 (płatny wg cennika PGE Narodowego), parking dla samochodów osobowych na błoniach (płatny wg cennika PGE Narodowego) oraz w dni powszednie parking dla autokarów na błoniach, wjazd przez bramę P4 (wjazd do 15.00 bezpłatny, po godzinie 15.00 płatny wg cennika PGE Narodowego)

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się bezpłatna szatnia dla gości

Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci.  Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży

Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, gdzie można wziąć udział w warsztatach malowania bombek lub kubków (opcja dodatkowo płatna 10 zł).

JAK DO NAS DOTRZEĆ?

mapa