Wielka Fabryka Elfów - Warszawa

MENU

O FABRYCE

Już po raz trzeci, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.
Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom stworzyć Eliksir Świętego Mikołaja.
Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.
Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.
Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!

PRZYDATNE INFORMACJE

Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest na PGE Narodowym, przy Al. Księcia J. Poniatowskiego 1 w Warszawie.

Zabawa potrwa niemal 2,5 godziny.

Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach.

Dla gości Fabryki udostępniony będzie parking podziemny, wjazd bramą nr 6 (płatny 15 zł/wjazd), parking dla samochodów osobowych na błoniach (płatny 10 zł/wjazd) oraz w dni powszednie parking dla autokarów na błoniach, wjazd przez bramę P4 (wjazd do 15.00 bezpłatny, po godzinie 15.00 30 zł/wjazd)

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się bezpłatna szatnia dla gości

Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci.  Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży

Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, gdzie można wziąć udział w warsztatach malowania bombek lub kubków (opcja dodatkowo płatna 10 zł).

JAK DO NAS DOTRZEĆ?

mapa